İşe Alım

Cenk Oto ailesi olarak 3 bin 500’den fazla müşterimize, 2000’den fazla bayimiz ve 20.000’den fazla ürünümüz ile 15’ten fazla markamız çatısı altında hizmet veriyoruz. Bu büyük hizmet ağının sorumluluğunun bilincindeyiz bundan dolayı işimizi ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışıyoruz. Kurumsal şirket ilkelerimiz doğrultusunda aile üyelerimizin de bu bilinci taşımasını bekliyoruz. Bu büyük aile üyelerinin şirketimizi benimsemelerini, güler yüzlü olmalarını, çözüm odaklı, disiplinli, özverili ve yeniliklere açık olmalarını istiyoruz. Yeri geldiğinde yardımlaşarak sorunların üstesinden gelinmesi gerektiğine inanıyoruz. Her geçen gün Cenk Oto’yu daha ileriye taşımanın sorumluluğunu ve hazzını paylaşıyoruz. Heyecanını hiç kaybetmeyen ilkelerimizi benimsemiş işine değer katan, sorumluluk almaktan çekinmeyen, işini sahiplenen genç ve dinamik yeni aile üyelerimizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

 

Nasıl Cenk Otolu Olurum?

Bu büyük hizmet ağının bir parçası olmaya ne dersin? Açık olan pozisyon için gerekli şartları sağlayan her aday bizim için değerlidir. Öncelikle adaylarımızın açık pozisyon için gerekli şartları taşıyıp taşımadığını denetliyoruz. İşe alım sürecinde her pozisyon için farklı yollar izliyoruz. Sahip olduğunuz tecrübe, donanım ve genel yetenek becerilerinizi test ediyoruz. Son olarak referans kontrolünün ardından başarılı olan adaylarımıza iş teklifimizi sunuyoruz. İlkelerimizi benimseyen, güler yüzlü, çözüm odaklı, gelişime açık ve yardımlaşmayı seven potansiyel adaylarımızı sabırsızlıkla bekliyoruz. Ailemize yeni katılan üyelerimizin adaptasyon sürecini daha hızlı ve daha rahat tamamlamaları için gerekli eğitimlerin tamamlanmasının ardından üst yönetim ile tanışma, deneyim ve sohbet toplantıları gerçekleştiriyoruz.

Başvuru Formu

Reklam
Soyad
E-posta
Cep Telefonu
Mesaj (Opsiyonel)

Staj Olanakları

Cenk Oto ailesi olarak staj imkanlarımız ile öğrencilerimize tecrübe kazanmaları için gerekli olan bütün imkanları sunuyoruz. Staj süresince ilkelerimizi benimseyen, disiplinli, özverili ve yeniliklere açık genç beyinlerin de bizlere katacağı fikirlere değer veriyoruz. Staj süresi boyunca öğrencilere kariyer planları konusunda yardımcı oluyoruz.

 

İletişim

Ataşehir Ferhat Paşa, 9. Sokak No:44, 34779
Ataşehir-İSTANBUL
+90(216) 661 21 61
Logo © 2023