Hakkımızda

CENKOTO olarak, 1983 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yedek parça ve oto elektrik grubunda perakende olarak faaliyet göstermeye başladık. 2011 yılına gelindiğinde ise CENKOTO, LTD ŞTİ olarak faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ettik. CENKOTO olarak, şu an bünyemizde 20.000’den fazla ürün çeşidi bulunmaktadır. 2500 metrekarelik 6 katlı CenkPlaza’da hizmet vermeyi sürdüren CENKOTO olarak 3500’den fazla kayıtlı müşterimiz bulunmaktadır. Kargo ve ambar sevkiyatları için toplam 16 araçlık filomuz ile bu hizmeti kendi şirket bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Ülke içinde gerçekleştirmiş olduğumuz faaliyetlerin yanı sıra bölge ülkelere de ihracat yapmaktayız. CENKOTO bünyesinde kurmuş olduğumuz TEAMCAR markamızla da ithal ve yerli özel üretim ürünleri müşterilerimize sunmaktayız.

Misyon & Vizyonumuz

Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşteri memnuniyetini ilkelerimiz arasında üst sıralarda tutarak, eksiksiz hizmet anlayışını her zaman taşımaktayız. Faaliyet göstermiş olduğumuz alanlarda çağın getirdiği yenilikleri takip ederek, şirket olarak da bu yeniliklere adapte olmayı önemsemekteyiz. Üstün hizmet anlayışı ile müşterilerimizin tüm taleplerini en iyi şekilde karşılayabilmek ve faaliyet alanlarımızda her geçen gün bir adım daha ileriye gidebilmeyi hedeflemekteyiz.

Biz Büyük Bir Ekibiz

CENKOTO olarak tüm personelimiz kendi alanlarında profesyonel ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Gerçek bir ekip çalışmasını kusursuz bir ahenk ile sürdürebilmeyi başaran ve özveri ile çalışan personelimiz, şirket olarak en önem verdiğimiz değerlerden biridir.

İletişim

Ataşehir Ferhat Paşa, 9. Sokak No:44, 34779
Ataşehir-İSTANBUL
+90(216) 661 21 61
Logo © 2023